O mnieZ wykształcenia jestem magistrem inżynierem zarządzania produkcją. Miałam pracować w wielkiej fabryce, a pracuję w małym gabinecie. Miałam projektować maszyny, a "projektuję" jadłospisy. Miałam dbać o rozwój technologiczny, a dbam o rozwój dobrego samopoczucia ludzi, którzy przestali siebie akceptować. Moja pasja stała się moją pracą - i to się akurat nigdy nie zmieni! Dietetyka zawsze była mi bliska, wiedze teoretyczną nabyłam na Uniwersytecie Medycznym, a teraz z powodzeniem uzupełniam ją praktyką. Kwalifikacje zdobyłam także uczęszczając w szkoleniach:  "Żywienie i suplementacja w sporcie", "Żywienie w stanach chorobowych", "Żywienie w sportach siłowych". Jestem członkiem: POLSKIEGO TOWARZYSTWA PROMOCJI ZDROWEGO ŻYCIA I ŻYWNOŚCI. 

Zawsze wkładam maksimum zaangażowania, aby pomóc w sposób najlepszy i najbardziej skuteczny. Swoje podejście do zdrowego żywienia opieram na naukowych podstawach, rzetelnych danych z renomowanych źródeł, specjalistycznej literaturze oraz własnej wiedzy i doświadczeniu. Stale kształcę swoje umiejętności i na bieżąco śledzę wszelkie nowinki z zakresu żywienia. Zdobytą wiedzę poszerzam na szkoleniach i konferencjach naukowych.
Prowadzenie Poradni to nie tylko moja praca ale także pasja. Radość z sukcesów moich Klientów przynosi mi ogromną satysfakcję i chęć do dalszego działania.

Chcę się tym dzielić, dlatego stworzyłam tego bloga. Pamiętajcie - jesteście tym co jecie!

Prześlij komentarz